Fronołów nad Bugiem
Newsy

Wracamy z „niebytu” czyli kilka słów „o nas”…

Fronołów to magiczne miejsce, idealne na wypoczynek: cisza, spokój, ptaki, rzeka, las… to wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Bywa tu tez czasem nieco głośno, zazwyczaj w weekend majowy czy czerwcowy ale wszystko zazwyczaj szybko wraca na swoje dawne spokojne „sielskie tory„.

Fronołów to miejsce naszego dzieciństwa, dorastania jak i życia już jako dorosłe osoby, a teraz już miejsce dorastania naszych dzieci. Jak ten czas leci… Tu z rodzicami wypoczywaliśmy, zbieraliśmy grzyby pływaliśmy w Bugu, zbieraliśmy jagody, a z innymi dzieciakami biegaliśmy po ściernisku raniąc sobie łydki do krwi…

Fronołów teraz to inne miejsce inny świat, wszystko jest już inne. Jedynie tutaj, na stronach internetowych możemy wrócić do wspomnień, zachować lata 80-90 a nawet początek dwutysięcznych kiedy powstała pierwsza wersja serwisu www.fronolow.pl – można tamten świat odnaleźć w galeriach na stronach serwisu.

Witryna www.fronolow.pl jest serwisem od zawsze prowadzonym wspólnie przez mieszkańców i dla mieszkańców, tak już zostanie. Po kilku latach „niebytu” udało się odtworzyć starą zawartość witryny, „postawić ją na nogi” i spojrzeć optymistycznie w przyszłość.

Jeżeli chcesz do nas dołączyć i wspólnie redagować zawartość stron serwisu – serdecznie zapraszamy !

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *