Groźny wypadek na przejeździe we Fronołowie
Dodane przez Admin dnia Stycznia 10 2009 11:05:22W dniu 08 stycznia 2009 około godziny 16.45 doszło do groźnie wyglądającego wypadku na przejeździe kolejowym we Fronołowie.


Jadący od strony Kózek Opel Corsa nie zatrzymał sie przed przejazdem kolejowym i dostał sie pod nadjeżdżający od strony Sarnak pociąg.
Rozszerzona zawartość newsa
W dniu 08 stycznia 2009 około godziny 16.45 doszło do groźnie wyglądającego wypadku na przejeździe kolejowym we Fronołowie.Jadący od strony Kózek Opel Corsa nie zatrzymał sie przed przejazdem kolejowym i dostał sie pod nadjeżdżający od strony Sarnak pociąg.

Rozpędzony pociąg zdołał wyhamować dopiero po około 400 metrach, przy peronie, wlokąc ze sobą Opla wraz z przestraszoną kobietą za kierownicą.Na miejsce wypadku przybyły natychmiast odpowiednie służby ratownicze (OSP Chlebczyn, OSP Sarnaki, PSP Łosice, policja z Łosic i karetka z Łosic).

Poszkodowana kobieta miała bardzo dużo szczęścia, jej urazy to tylko wstrząs mózgu i złamana szczęka, no i oczywiście ogromny szok.Patrząc na makabrycznie wyglądające zdjęcia z miejsca wydarzenia śmiało można powiedzieć, że właścicielka Opla dostała drugie życie.

Najprawdopodobniej od tego dnia urokliwy Fronołów będzie dla tej pani miejscem jej prywatnego cudu.

więcej zdjęć, w większej rozdzielczości znajdziesz w tym albumie.