Dni Konia Arabskiego w Janowskiej Stadninie
Dodane przez Admin dnia Sierpnia 05 2008 19:14:46


W najbliższy weekend 8 - 10 sierpnia 2008 r. w Janowskiej Stadninie odbędzie się impreza Dni Konia Arabskiego, coroczna impreza poświęcona polskim koniom czystej krwi arabskiej, organizowana przez Stadniny Koni w Janowie Podlaskim, Michałowie i w Białce dla uhonorowania polskiego programu hodowlanego. Oprócz pokazu koni odbędzie się aukcja na której za koniki entuzjaści płacą nawet 300 tys. Euro !!
Rozszerzona zawartość newsa
W najbliższy weekend 8 - 10 sierpnia 2008 r. w Janowskiej Stadninie odbędzie się impreza Dni Konia Arabskiego, coroczna impreza poświęcona polskim koniom czystej krwi arabskiej, organizowana przez Stadniny Koni w Janowie Podlaskim, Michałowie i w Białce dla uhonorowania polskiego programu hodowlanego. Oprócz pokazu koni odbędzie się aukcja na której za koniki entuzjaści płacą nawet 300 tys. Euro !! - serdecznie polecamy wizytę w Janowie jeżeli w najbliższy weekend będziecie we Fronołowie !

Z Fronołowa to zaledwie 32 minuty jazdy samochodem (29 km) - a jest to impreza naprawde warta zobaczenia ! Pod tym linkiem znajdziecie mapkę jak dojechać do Janowa.

Więcej szczegółów dotyczących impracy na www.prideofpoland.pl.